ایران خودرو عرضه محصول با پلاک 96 را آغاز کرد/ 20 هزار دستگاه در دو هفته

کد خبر:1000309
تعداد مشاهدات: 1

ایران خودرو با فراهم کردن الزامات پلیس برای تحویل خودروهای تولیدی با مدل سال ۹۶، تا نیمه اول دی بیش از ۲۰ هزار دستگاه خودرو را با پلاک ۹۶ تولید و عرضه کرده است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از ایسنا، شهریور ماه امسال پلیس راهور ناجا بخشنامه‌ای صادر کرد که براساس آن خودروسازان می‌توانستند با اجرای دستورالعمل‌های مشخص نسبت به ارتقاء مدل خودروهای تولیدی اقدام کرده و محصولات خود را در زمستان۹۵ با مدل ۹۶ تحویل مشتریان بدهند.

گروه صنعتی ایران خودرو پس از اطلاع از فراهم آمدن این امکان، دستورالعمل‌های جدید پلیس راهور ناجا را به صورت کامل اجرا و به دنبال آن مدل خودروهای تولیدی را به سال ۹۶ ارتقا داده است.

با فراهم کردن الزامات پلیس برای تحویل خودروهای تولیدی به مشتریان با مدل سال ۹۶، این شرکت تا نیمه اول دی ماه بیش از ۲۰ هزار دستگاه خودرو را با پلاک ۹۶ تولید و عرضه کرده است.

تغییر محل حک مشخصات اصالت خودرو از محفظه موتور به داخل کابین از اقدامات اصلاحی مورد نظر پلیس بود که ایران خودرو با اقدام در این زمینه برای کلیه محصولات و در کلیه خطوط بدنه‌سازی، ‌ مجوز صدور سند برای خودروها با مدل ۹۶ را اخذ کرد.


منتشر شده در
1395-10-16 توسط نماسهم

لینک خبر
http://boursepress.ir/news/43436

برچسب ها: ایران-خودرو , تولید , خودرو , خبر-اقتصادی , خبر , اقتصادی ,

خبر های دیگر

 

نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی: 0
انتشار یافته: 0

نظری در مورد این نوشته تاکنون منتشر نشده است


نام:
ایمیل:
* نظر: